Naši porotci

Na našem průzkumu SEO faktorů se podílelo celkem 8 předních českých SEO odborníků! Na této stránce naleznete jejich stručné profily a odkazy na jejich weby a profily v sociálních sítích. Všem zúčastněným kolegům děkujeme za spolupráci na tomto ročníku.

 • Michal Kubíček

  Michal Kubíček je autor knihy Velký průvodce a spoluautor 333 tipů a triků pro SEO. Optimalizaci pro vyhledávaše s evěnuje od roku 2003. V současné době je majitelem firmy PRONETmedia, s.r.o., která nabízí řešení v oblasti internetového marketingu.

 • Jan Linhart

  Jan Linhart je spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Provozuje firmu SEO Linhart s.r.o. se zaměřením především na SEO a provoz vlastních internetových projektů - např. Soutěže.cz, PRclanky.cz nebo SEOnastroje.cz

 • Jan Pivoňka

  Jan Pivoňka pracuje v projektu SEO.CZ společnosti Giant interactive, která nabízí kompletní služby v oblasti internetových stránek a marketingu. Na SEO pracuje pro společnosti, jako jsou Henkel, Microsoft nebo Zážitky.cz.

 • Martin Novotný

  Martin Novotný se věnuje SEO a marketingovým strategiím internetových projektů. Autor populárního blogu zaměřeného na SEO Domecekzkaret.cz a majitel agentury Black Rabbit. • Zdeněk Hejl

  Zdeněk Hejl je konzultant internetového marketingu, který se zaměřuje na tvorbu internetových strategií, obchodní výkonnost webu a tvorbu obsahu. Od roku 2009 je členem týmu brněnské internetové agentury optimio. Pravidelně publikuje svoje odborné články na blogu optimio a na svém blogu Magazín Portiscio.
 • Radek Karban

  Radek Karban se v oboru SEO/SEM pohybuje již přes 8 let. Po několika letech zkušeností založil s kolegy v roce 2007 společnost SEO Expert s.r.o., která je jednou z 5ti hlavních hráčů v oblasti SEO v České republice. Přichází neustále s nevšedními projekty, které se kolem tohoto oboru točí. Jedním z posledních je bezplatný SEO Analyzátor.cz, který má za cíl pomoci majitelům webů v rychlém a objektivním srovnání kvality a úrovně SEO svých stránek v porovnání s jejich konkurencí.

 • Pavel Jartym

  Pavel Jartym se zabývá optimalizací webových stránek, specializuje se na sémantiku, textovou syntax, copywriting a budování zpětných odkazů. V současnosti je zaměstnancem společnosti SEO & PPC Solutions, s.r.o. • Luděk Volejník

  Mezi přední specialisty v oboru SEO a PPC patříme díky tomu, že s našimi klienty vždy chceme dosáhnout nejvyšších cílů. Od chvíle, kdy zahájíme tvorbu eshopu, se soustředíme výhradně na efektivitu celého řešení. A právě SEO a PPC, spolu s ergonomií naší aplikace EasyShop, zde působí jako nejdůležitější faktory.